Кошик
3178 відгуків
Бум маркет
+380674829019
+380996167140
+380939599366

Жіноче взуття на будь-який смак

Жіноче взуття на будь-який смак

Купити жіноче взуття в Одесі неважко, головне – чітко визначитися зі своїми бажаннями.

Взуття, що виготовляється для жінок, має величезний асортимент. Розглянемо кілька категорій цих товарів:

 

Туфлі

Ця категорія досить обширна і поділяється на декілька підкатегорій, в залежності від призначення, матеріалу і моди:

1. Святкові туфлі

Красиві туфлі різних кольорів і відтінків, з каблуком і без нього, виконуються найчастіше з легких матеріалів. Так як туфлі призначені тільки для недовгого носіння, і найчастіше в приміщенні, з міцністю і надійністю матеріалу виробники рідко «дружать», але, в той же час, якщо взуття подібного призначення має якісний матеріал, її ціна автоматично зростає.

Велику популярність останнім часом набувають однотонні туфлі з високою шпилькою і платформою в залежності від розміру ноги. Вигідно відрізняється в даному випадку стійка взуття, так як на деяких заходах, де використовують подібні туфлі, дами змушені проводити на ногах кілька годин.

Стійкої подібні моделі робить в першу чергу колодка, переносить вагу на проміжок стопи між плюсной і п'ятою.

2. Повсякденні туфлі

В даній підкатегорії туфлі діляться на великий асортимент різних моделей, з яких кожна жінка може вибрати собі той фасон, що підійде саме їй.

Найбільш популярними і зручними є туфлі з перетинкою. Вони мають невисокий каблук від двох до трьох з половиною сантиметрів, стійкий та зручний. Подібний стиль використовувався в тридцяті і сімдесяті роки двадцятого століття. Так як мода має циклічність, туфлі повернулися і в наш час.

Все ж більший вплив чинить саме сучасна мода, і випускається достатня кількість моделей на високих шпильках, від трьох до семи сантиметрів. Зручна колодка при цьому дозволяє зробити подібні туфлі повсякденними, а стійкий, незважаючи на ширину, не ламається каблук раніше часу.

 

Чоботи

Цілком очевидно, що подібну категорію варто відразу розділити на три:

1. Зимові чоботи.

Взимку дуже важливо мати зручне і практичне взуття. В умовах великих міст, де двірники розсипають спеціальні протиожеледні реагенти, необхідні чоботи з якісної шкіри.

Велике значення в зимового взуття так само має підошва. В ідеалі вона повинна мати велику рельєфну поверхню, щоб у чобіт було хороше зчеплення з дорогою, особливо в умовах ожеледі. Високий каблук взимку носити не рекомендується, так як саме він найчастіше є причиною падінь і травм на вулиці.

Крім практичності, зимові чоботи багато вибирають по красі та моді. У цьому випадку можуть з'явитися високі підбори і навіть шпильки. Якщо дама мало пересувається по місту пішки, це допустимо.

2. Осінні і весняні чоботи

У цій підкатегорії великий асортимент різних варіантів, від напівчобіт зі шкіри, замші і навіть тканини, до високих ботфорт на високому каблуці з вилогами.

Восени найбільш важлива така функція взуття, як водостійкість. В умовах великої кількості дощів і бруду, краще всього купувати шкіряне взуття. Її легше відчистити, вона частіше не промокає і довше зберігає вигляд нової взуття.

Замшеві взуттєві вироби найкраще носити в золоту осінь чи пізню весну, коли температура повітря на вулиці ще не дає перейти на туфлі, але світле сонце вже дозволяє надіти взуття, яка боїться бруду.

3. Чоботи літні

Це словосполучення з'явилося відносно недавно, і саме по собі лякає. Річну ажурну взуття складно назвати чобітьми, але й інакше її назвати не можна. Випускаються літні сітчасті чоботи в різних варіантах, з підборами і без, з закритою і відкритою п'ятою. В асортименті бувають як високі чоботи до коліна, так і півчобітки і навіть черевички подібного фасону. Важливо не перестаратися зі стилем: подібна взуття безглуздо виглядає з ніжним класичним сукнею або довгим сарафаном в підлогу.

 

Босоніжки

Ще один варіант літнього взуття для жінок. Босоніжки так само, як і туфлі, діляться на гарні й практичні. У рідкісних випадках обидві функції збігаються, і таке взуття можна носити як заходу, так і кожен день.

У моду входять босоніжки на підборах ледь помітний, так як носіння взуття зовсім без каблука, як це було модно п'ять років тому, завжди погано позначається на здоров'ї ніг.

Важным моментом при изготовлении босоножек, как и во всей обуви, является колодка. Но в  этом виде обуви она наиболее важна потому, что надевается обувь на босу ногу, откуда и пошло название изделия. В этом случае любая неудачная колодка сразу отражается на ногах, появляются мозоли, неприятные ощущения в плюсне и т.д.

 

Спортивная обувь

Все вышеперечисленные категории женской обуви были скорее классическим вариантом. Но кроме них в ассортименте существует и удобная, практичная и незамысловатая обувь в виде кроссовок, кед, различных спортивных ботинок.

Выбор кроссовок осложняется чаще всего ценой, но даже недорого можно найти хороший вид этой обуви. Кроссовки бывают разными, как теплыми зимними, так и осенними и легкими летними. Зимний вид кроссовок больше напоминает удобные ботинки. Используют часто при этом мягкий кожаный материал, который непременно «дышит». Осенние кроссовки напоминают зимние с использованием менее теплого материала. Летние же кроссовки имеют самый легкий материал и подошву, практически неощутимы на ноге.

Кеди відрізняються від кросівок головним чином тим, що їх підошва менш товста. Найчастіше носять кеди восени, навесні або влітку, так як у виготовленні цього виду взуття використовують тканину.